Menu
Your Cart

ULUDAG KAYAK TURU

ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
New Free
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU
ULUDAG KAYAK TURU

ULUDAĞ KAYAK &BURSA ÇARŞI TURU GÜNÜBİRLİK

Kültür Turunun Keyfi Kocaelide ClubKoza Tour

 

Değerli Misafirlerimiz sizi belirlediğimiz noktalardan aldıktan sonra Uludağ istikametine doğru yola çıkıyor ve 10:00-10.30 civarlarında Uludağ’ın eteklerinde açık büfe kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında Uladağ’a hareket ediyoruz. Rehberimizin indirimli kayak ekipmanı bilgilendirmesi  ardından gün boyunca kayak ve snowboard yapma imkanı veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Uludağ'ın çeşitli noktalarında dilediğince vakit geçirebilir. Rehberimizin belirlediği saatte (15:00 civarı )dönüş yolculuğuna geçmek üzere buluşuyor ve yola çıkıyoruz. Bursa Ulucamii ve Kozahan civarında vereceğimiz mola ile  meşhur İskender kebabını tadabilir ve Kozahan'da alışveriş yapabilirsiniz. Gezimizin ardından İzmit'e dönüş yapıyoruz. Akşam saatlerinde İzmit'e ulaşıyor ve sizleri aldığımız kalkış noktalarında bırakıyor ve bir başka Koza Tur ve www.tatilkocaeli.com  organizasyonda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.Otobüslü turlarda 0,00 ve 1,99 yaş arası çocuktan ücret alınmaz ve koltuk verilmez. Özel olarak koltuk talep edilmesi durumunda koltuk bedeli alınır. 0-7 yaş ek hizmet bedeli ödemez. 1618 sayılı seyahat sigortası acentenin iflası durumunu ve paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Mesafeli satış sözleşmesi, teslimat ve iade koşulları, gizlilik ilkeleri sanal mağaza sayfamızın müşteri hizmetleri kısmında belirtilmiştir. Hizmet satın alan misafirlerimiz bu sözleşmeleri kabul etmiş sayılır.


Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez

Yorum Yap

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: GNB01
0,00₺