Menu
Your Cart

YEDİGÖLLER TURU

YEDİGÖLLER TURU
YEDİGÖLLER TURU
New Hot
YEDİGÖLLER TURU
YEDİGÖLLER TURU
YEDİGÖLLER TURU
Award Winner
Assign specific blocks to specific products. The most comprehensive product selection rules in Opencart.

YEDİGÖLLER TURU

HAREKET 08:00

Belirlemiş olduğumuz duraklardan siz sayın misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyor ve araç içi kahvaltı ve ikram servisimizi başlatıyoruz. Yolculuk sonrasında Batı Karadeniz bölgesinin en zengin bitki örtüsüne sahip olan, ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine ulaşıyoruz. Doğa ile baş başa kalabileceğiniz, her köşesi ayrı bir heyecan yaratacak, Nazlı, Sazlı, Derin, Serin, Büyük, Küçük, Kuru olarak isimlendirilmiş gölleri görebileceğimiz bir doğa yürüyüşüne çıkıyoruz. Birçok farklı türde ağaç ve birbirinden güzel manzaralarda fotoğraf imkanı sunan Yedigöller gezimizde ormaniçi patikalardan yapacağımız yürüyüş sonrası Mangalda Sucuk, Köfte, Ekmek partisi için mola veriyoruz. Öğle yemeklerimiz sonrası vereceğimiz serbest zamanda tertemiz havası ve kuş sesleri eşliğinde, doğanın tarifi olmayacak güzellikteki bu görsel şölenini daha fazla yaşama imkanı buluyoruz. Yedigöller bölgesinde geçireceğimiz bu keyifli zaman sonrasında Rehberimizin belirteceği saatte aracımıza biniyoruz. Hiç bitmesin isteyeceğiniz bu kısa ama oldukça keyifli günün sonrasında Hayrettin Tokadi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz ve Kocaeli’ye  dönüş yolculuğumuz başlıyor.Siz değerli misafirlerimizi aldığımız kalkış noktalarında bırakarak, bir başka Club Koza Tur  organizasyonunda buluşmak dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar;
-Araçta Kahvaltı Servisi,
-Tüm ulaşım hizmetleri ve milli park giriş ücreti,
-Öğlen Yemeği Mangal,
-Rehberlik,
-Hayrettin Tokadi Ziyareti,
Yorum Yap

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: In Stock
  • Model: YED
140,00₺