Menu
Your Cart

KAPADOKYA -KAYSERİ TURU

KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
KAPADOKYA -KAYSERİ TURU
CLUB KOZA TUR
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTELER BİRLİĞİ ÜYESİ +A GRUBU BİR TATİL VE TURİZM ŞİRKETİDİR. TÜRSAB A-9037 Detaylı Bilgi ve Rezervasyon : 0554 772 59 59
395,00₺

                                      1.TARİH 04-05-06 EKİM ,

                 04 EKİM 22 :00 HAREKET -05 EKİM KONAKLAMA-06 EKİM DÖNÜŞ (00:00)

                                       2.TARİH 18-19-20 EKİM 

                 18 EKİM 22 :00 HAREKET -19 EKİM KONAKLAMA-20 EKİM DÖNÜŞ (00:00)


GÜZEL ATLAR DİYARI KAPADOKYA-KAYSERİ  TURU

                                                                               

1.GÜN GECE YOLCULUĞU

 

İzmit Yahya Kaptan OPET benzinlik durağı 22.00 de hareket edilecektir. Ana DURAK Yenişehir tramvay durağına 50 metre Yahya kaptan tramvay durağına 150 metre mesafede. Diğer ilçelerdeki yolcularımızın durak ve saatleri satış noktalarına göre SONRADAN bildirilecektir.

 

2. GÜN  PAŞABAG-GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ-O AGACIN ALTI-UÇ HİSAR PANAROMİK- ÇÖMLEK YAPIMI-DERVENT VADİSİ-ŞARAP MAHZENİ-ÜÇGÜZELLER PANAROMİK-KAYSERİ

 

Nevşehir – Niğde - Kayseri üçgenindeki doğal güzelliklerini Erciyes Dağı ve  Hasan Dağı’na borçlu olan, Perslerin “Güzel Atlar Diyarı” diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz. Sabah aracımızda dağıtılacak araç içi 10 çeşitten oluşan kahvaltı paketimiz ile yemeğimizi yedikten sonra  Kapadokya’da ilk durağımız olan keşişler vadisi olarak bilinen Paşabağ’a varıyoruz.  Peribacaları arasında dolaşıp fotoğraflar çekip Göreme Açık Hava Müzesine geçiyoruz ve sırasıyla o ağacın altı olarak adlandırılın bölgede  Türk Kahvesi molası ve Göremeyi kuşbakışı fotoğraflama zamanı, uç hisar panoramik fotoğraflama süresi, Kızılırmak’ın çamurundan yapılan  çanak çömlek atölyesi imalat aşamaları ve alışveriş gezilerimizi yapıyoruz. Öğlen yemeği için Avanos bölgesinde oyma bir restoranda yemeğimizi alıyoruz ve burada Kapadokya’nın meşhur pastırmalı kuru fasulyesini ve testi kebabını tatma imkânı buluyoruz. Yemek sonrasında adını deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi (Dervent vadisi), Şarap mahzeni ve alışveriş imkânı,  Üç güzeller panoramik resim molası yaptıktan sonra bölgeden ayrılarak akşam yemeği dinlenme ve konaklama için Kayseri merkez otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam Kayseri merkezde dilediğince gezebilirler.

 

Sabah Kahvaltısı:  Araçta aperitif kahvaltı servisi (Ağaçlı tesisleri mola)

 

Öğle Yemeği: Uranos Restaurant: Set Menü Olarak Alınacaktır ( Çorba , Testi Kebabı , Pastırmalı Kuru Fasulye , Pilav , Tatlı ve ya Meyve ) 

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Türk Gecesi : Ekstra

Konaklama: Kayseri otel v.s. (****)

Rota Mesafesi : 850Km

 

3. GÜN GÜVERCİNLİK VADİSİ-DERİN KUYU-TAŞ ALIŞVERİŞİ-IHLARA VADİSİ-TUZGÖLÜ-KOCAELİ

Değerli misafirlerimiz, otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında valizlerimizle birlikte otelden ayrılıyoruz ve sırasıyla güvercinlik vadisinde  fotoğraf-çay-kahve molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ise taş alışverişini yapabilirler. Taş alışverişimiz bittikten sonra Melendiz Irmağının oluşturduğu, içerisinde güvercinlikler ve kaya kiliselerininde bulunduğu 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi olacak. Ihlara Vadisi içinde yapacağımız yürüyüş esnasında Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kiliseyi de görüyoruz. Üçüncü durağımız; düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri olacak. (Kaymaklı Yeraltı Şehri veya Özkonak Yeraltı Şehri). İnsanların yerin altında yaptıkları bu ilginç şehri gezerken hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yeraltı kentinin hemen ardından  Öğlen yemeği için mola veriyoruz.  Öğlen yemeğinden sonra Tuz gölüne gidiyoruz ve hep birlikte tuz gölünde yürüyoruz dileyen misafirlerimiz tuz ürünleri alışverişleri yapabilir. Sonrasında doğru yola çıkıyoruz. Ankara - Bolu güzergâhında yol alarak akşam saatlerinde diğer TATİLKOCAELİCOM VE KOCAELİKOZATUR programlarında tekrar görüşmek üzere siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

BALON TURU : EKSTRA (Ücret bölgede belirtilmektedir)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Kapadokya Tesisleri Ekstra

Akşam Yemeği: Yol Üstünde Dinlenme Tesisleri v.s.

Rota: Bölge içi geziler  750KM

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

- Lüks Araçlar İle Ulaşım

- Araç İçi İkramlar

- Araç içi 10 Çeşit Kahvaltı Servisi

- 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama  

- Otellerde 1 Sabah Kahvaltısı

- Otellerde 1 Akşam Yemeği

- Tüm Çevre Gezileri 

- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 

- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

- Öğlen Yemekleri

- İlk Gün Alınan Sabah Kahvaltısı

- Son Gün Alınan Akşam Yemeği

- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

- Balon Turu

- Türk Gecesi

- Tüm Özel Harcamalar

- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 


Yorum Yap

Tur hakkında genel bilgilendirme

İptal şartları

Vize bilgileri