Menu
Your Cart

1.FETHİYE-LİKYA-KEKOVA TURU

1.FETHİYE-LİKYA-KEKOVA TURU
CLUB KOZA TUR
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTELER BİRLİĞİ ÜYESİ +A GRUBU BİR TATİL VE TURİZM ŞİRKETİDİR. TÜRSAB A-9037 Detaylı Bilgi ve Rezervasyon : 0554 772 59 59
1.250,00₺

                                    09-10-11-12-13-14 TEMMUZ 2019        

Kalkış Durakları;Hereke İtfaiye, Körfez yeni belediye binası durağı, Derince saray taksi karşısı, İzmit Yahya Kaptan. 

Kültür Turunun Keyfi Kocaelide ClubKoza Tour


LİKYA KEKOVA TURU

09 Temmuz Hareket-10-11-12-13Temmuz Konaklama 14 Temmuz Dönüş


09 Temmuz Salı /
Hereke benzinlik önü 21:20, İzmit Yahya Kaptan 22:00 Hareket saatleridir. Diğer Durak yolcularına satış anında bilgi verilecektir.

Hoş geldiniz ikramımızı dağıtıyoruz. (Sıcak ve soğuk servisler-Atıştırmalık bisküviler - Tatlı Servisi) Otobüs yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi ve otele girmeden gezilere başlayacağımız için, bol ve spor kıyafetler ile topuksuz, tercihen spor ayakkabı giymenizi, otele giriş yapmadan plaja gideceğimiz için plaj çantası hazırlamanızı tavsiye ederiz… Tur boyunca beraber olacağımız rehberlerimiz ve kaptanlarımız ile tanışıyoruz. Bursa-Manisa-Aydın Üzerinden gece yolculuğumuz başlıyor.

10 Temmuz Çarşamba/ Muğla Akyaka - DALYAN TEKNE TURU (YEMEKLİ FİYATA DAHİL) Dalyan Tekne Turu-Çamur Banyosu- Dalyan Kaya Mezarları, Dalyan Deltası, İz tuzu Plajı

Gece Yolculuğumuz sonrası sabah aracımızda dağıtılacak aperatif kahvaltı(kahvaltı domatesi--salatalık-yeşilzeytin-kaşarpeyniri-reçel-fırında özel pişirilmiş ekmek-meyve- sıcak içecek-şekerleme-su) ve sıcak servislerimiz sonrası Türkiye’nin en Güney Batı ucundaki Muğla ilinin sınırları içinde yer alan Akyaka, Gökova körfezinin doğu ucundaki bu şirin tatil beldesinde belde gezisi için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Akyaka esnaflarında ekstra olarak kahvaltı yapma imkânına sahiplerdir. Akyaka’dan ayrılarak aracımızla Dalyan’a (Kaunos) ulaşıyoruz. Dalyan'ın güzelliklerini bir güne sığdırmak için Turumuz öğlen Dalyan Marinasından başlamaktadır. Burada fiyata dâhil öğlen yemeğimizi aldıktan sonra yine fiyata dâhil olan teknelerimiz ile Çamur banyolarına küçük sıcak su kaplıcasına varıyoruz ve 45 dakika orada kalıyoruz (Banyolara giriş ücretli ve ekstradır). Sonrasında turumuza İztuzu plajında yüzme molası ile devam ediyoruz. Dünyaca ünlü İztuzu plajındaki iki saatlik yüzme molasından sonra tarihi kaya mezarların önünde teknelerimizi durdurarak anlatım yapıp, Dalyan'ı keşfetmenin huzuru ve mutluluğu ile turumuzu yine iskelede sonlandırıyoruz. Marinada bizi bekleyen otobüsümüze binerek 1 Saat süren bir yolculuk ile otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Aracımızda butik kahvaltı. ( Kahvaltılık domates-salatalık-yeşil zeytin-kaşarpeyniri-reçel-fırında özel pişirilmiş ekmek-meyve- sıcak içecek-şekerleme-su)

Öğle Yemeği: Dalyanda Set Menü. Salata-meyve-makarna büfesi açık büfe olup ana yemek tavuk yada balık olarak değişiklik göstermektedir. Yemek fiyata dahil olup tüm içecekler ekstradır.

Akşam Yemeği: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.

Konaklama: Fethiye bölgesi otellerinde konaklama

Rota:  İzmit – Akyaka – Ortaca –Fethiye 795 km.

 

11 Temmuz Perşembe/ 12 ADALAR YAT TURU Şövalye Adası - Kızılada - Akvaryum -Yassıadası -Bedri Rahmi Koyu-Göbün Koyu (YEMEKLİ FİYATA DAHİL)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 12 Adalar tekne turunu gerçekleştirmek için Fethiye marinaya hareket ediyoruz. Fethiye Marinası’ndan bineceğimiz teknemizle tüm gün boyunca 12 Adalar Tekne Turu yapıyoruz. Mavi denizin yeşil ormanlarla birleştiği ve turkuazın büyülü tonuyla bezenmiş Göcek koylarından, 12 Adalar içinde yerleşime sahip tek ada olan Şövalye Adası’nın yanından geçiyoruz ve teknemiz yönünü Kızılada istikametine çeviriyoruz. Denizin içinden fışkırmış küçük yeşil tepelerin arasından geçerek Yavansu’ya varıyoruz. Sonrasında ise sırasıyla Akvaryum, öğle yemeğimizi alacağımız Yaz Limanı’nın ardından Yassıcalar ve Kızılada, yüzme molalarımızı verip güneşlenebileceğimiz duraklarımız oluyor. Kristal berraklığındaki sularda kulaç atıp eğleneceğimiz deniz molalarımızı ve tekne turumuzu marinada tamamlıyoruz. Marinada bizi bekleyen otobüsümüze binerek otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Not: Sezon yoğunluğu nedeniyle yukarıda yazılmış olan bazı koyların ve yüzme molası noktalarının kalabalık olması durumunda, kalabalık noktalar yerine Cennet Koyu, Boynuz Bükü veya Göcek Adası duraklarından birisi kullanılabilir. Değişiklik gösterebilir.

Not: Otelimizden, Ücretsiz Fethiye Merkeze Gidiş saati 21:00 Dönüş saati 23:45 transfer hizmeti verilecektir.

Kahvaltı: Otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: 12 Adalar tekne turunda Set Menü fiyata dahildir. (Balık, Salata, Makarna yada Tavuk Şinitzel, Salata, Makarna, olup değişiklik gösterebilmektedir)  Tüm içecekler ekstra.

Akşam Yemeği: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.

Konaklama: Fethiye bölgesi otellerinde konaklama

Rota: Fethiye ilçe merkezi ve çevresi - Fethiye – Fethiye 30 km

12 Temmuz Cuma /Ölüdeniz Yüzme Molası - Ölüdeniz Yat Turu ve Kelebekler Vadisi Turları

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında aracımızla hareket ederek Ölü Deniz’e gidiyoruz.

1. Alternatif; Burada Gün boyu yüzme molası veriyoruz. Misafirlerimiz ölüdeniz merkezde gezebilir, ücretsiz olan Belcekızı plajında(şezlong şemsiye ücretli) yüzebilir ya da ücretli sit alanına geçerek orada yüzebilirler.

2. Alternatif; İsteyenler yemekli ölüdeniz - Kelebekler Vadisi tekne turuna (ekstra 85TL) çıkabilirler.

 

3. Alternatif; Dileyenler otelin 300 metre ilerisindeki Çalış plajında gün boyu yüzebilir otelin havuzlarını ve imkânlarını kullanabilirler.

Not: Otelimizden, Ücretsiz Fethiye Merkeze Gidiş saati 21:00 Dönüş saati 23:45 transfer hizmeti verilecektir.

Eğlence: Cuma Akşamı Fethiye’nin en ünlü eğlence mekânında Ekstra olarak gece düzenliyoruz.

Kahvaltı: Otelde açık büfe olarak tur ücretine dahil sunuluyor.

Öğle Yemeği: 2. Alternatifi tercih edenler için öğlen yemeği tekne fiyatına dahildir, ancak 1 ve 3 alternatiflerde ekstradır.

Akşam Yemeği: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.

Konaklama: Fethiye bölgesi otellerinde konaklama

Rota: Fethiye ilçe merkezi ve çevresi - Fethiye – Fethiye 20 km

 

13 Temmuz  Cumartesi /  KEKOVA BATIKŞEHİR TEKNE TURU- KAŞ- KAPUTAJ PLAJI FOTOGRAF MOLASI.

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 2,5 saatlik bir yolculuk ile Üçağız’a varıyoruz ve oradan teknemize binerek öncelikle öğlen yemeği alıyoruz. Yemeğimiz yine fiyata dâhidir. Öğlen yemeği sonrası yüzme gezimize başlıyoruz ve sırasıyla Batık Şehir, Simena Kalesi, Tersane yada Kumlu İskele, Hamidiye Koyunda molalar verip yüzüyoruz. 2,5 saat süren tekne gezimiz sonrası Kaş’a geçerek 1 saat serbest zaman veriyoruz. Kaştan ayrılarak dönüş yolculuğumuz başlıyor ve yol üstünde müsait park yeri bulabilirsek Kaputaş Plajında fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında otelimize serbest zaman ve akşam yemeği için geçiyoruz.

Kahvaltı: Otelde açık büfe olarak tur ücretine dahil sunuluyor.

Öğle Yemeği: Kekova tekne turunda tur ücretine dahil sunulmaktadır. Tüm içecekler ekstradır.

Akşam Yemeği: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.

Konaklama: Fethiye bölgesi otellerinde konaklama

Rota: Fethiye-Üçagız-Kaş-Fethiye 305 km

14 Temmuz  Pazar / SAKLIKENT KANYONU-THLOS KENTİ(PANAROMİK) DÖNÜŞ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Saklıkent'e uğruyoruz. Saklıkent 14 kilometre içeriye giden devasa bir vadi ve kanyondur. İki dağ arasında inanılmayacak kadar dar ve yüksektir. Kanyonun içindeki güzellikleri görmek için kanyonda dileyen misafirlerimizle yürüyoruz (Kanyon özel işletmedir ve giriş ücreti ekstradır). Saklıkent sonrası ekstra öğlen yemeğimizi almak için Yakapark’a gidiyoruz. Burası orman içinde doğal ve her taraftan sular akan bir yerdir. Öğlen yemeği sonrası yolumuzun üzerinde Thlos'u panaromik gördükten ve bölgenin tarihsel gelişimini anlattıktan sonra Burdur –Afyon -  üzerinden Kocaeli ‘ye varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi bir başka Koza Tur ve Tatilkocaeli.com organizasyonunda buluşmak üzere aldığımız noktalarda bırakıyoruz.

Not: Saklıkent giriş ücretleri kişiye aittir.

Kahvaltı: Otelde açık büfe olarak tur ücretine dahil sunuluyor.

Öğle Yemeği: Turistik Restaurant da Serbest Zaman (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yolda alınacaktır. Kişinin kendisine aittir.

Rota: ( Saklıkent-İzmit Çevre Gezileri 795 km)

Tur Ücretine Dahil Olanlar;  4 Gece Fethiye Çalış Konaklama (3 Gece Tam Pansiyon + 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama, Yemekli 12 Adalar yat turu, yemekli Dalyan yat turu, Yemekli Kekova Tekne Turu, programda belirtilen çevre gezileri, ulaşımlar, seyahat sigortaları, rehberlik hizmetleri, 2 gece otel ve fethiye arası gece transferi, 1 adet araç sabah kahvaltısı, 4 adet açık büfe sabah kahvaltısı, 3 adet öğle yemeği, 4 adet akşam yemeği,

Tur Ücretine Dahil Olmayanlar; Ölü deniz yat turu (85TL), Tüm yemeklerdeki içecekler, Plaj-ören yeri-müze giriş ücretler, şezlong-şemsiye ücretleri, yolda alınan yemekler.

 

 

 

Yorum Yap

Tur hakkında genel bilgilendirme

İptal şartları

Vize bilgileri