Menu
Your Cart

YURTİÇİ TURLARI

FENER - BALAT - CİBALİ TURU 08:00 HAREKET İLE Sabah belirtilen kalkış noktalarında buluştuktan sonra boğaz manzaralı kahvaltımızı yapıp turumuza başlıyoruz. Cibali Tütün Fabrikası'nın tarihi ve özelliklerini rehberimizden dinledikten sonra  Cibali Kapısı ve Nejat Uygurun meşhur t..
160,00₺
GAP TURU  GAP TURU
New Hot Free
Kültür Turunun Keyfi Kocaeli'de ClubKoza  GAP TURU                                          7 GECE 8 GÜN 6 GECE OTEL KONAKLAMASITarsus-Adana-Hatay-Kahramanmaraş-Adıyaman-Diyarbakı..
0,00₺
ILGAZ DAĞI KAYAK&KASTAMONU GURME LEZZETLER TURU ILGAZ DAĞI KAYAK&KASTAMONU GURME LEZZETLER TURU
New Hot Free
ILGAZ DAĞI KAYAK&KASTAMONU GÜRME LEZZETLER TURU TUR PROGRAMI1.GÜN : HAREKET-ILGAZ DAĞI-KASTAMONU-OTELDeğerli Misafirlerimiz sizi belirlediğimiz noktalardan aldıktan sonra araçta kahvaltı servisimizi yapıyoruz ve tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşa bileceğini..
0,00₺
KAPADOKYA TURU KAPADOKYA TURU
New Free
                                    05-06-07 NİSAN 2019           ..
0,00₺
OBAM TERMAL & SPA TURU OBAM TERMAL & SPA TURU
New Free
TERMAL & SPA TURU3 GECE 4 GÜNŞehrin Stresini Bir Kenara Bırakıp Kendinize Zaman Ayırın... YARIM PANSİYON : 2 ADET AÇIKBÜFE KAHVALTI, 2 ADET AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ, 2 ADET İKİNDİ ÇAYIBAY-BAYAN AYRI TERMAL HAVUZ VE SPA MERKEZİ OTEL : OBAM TERMAL RESORT OTEL&SPA (*****)BALIKESİR ..
0,00₺
ULUDAG KAYAK TURU ULUDAG KAYAK TURU
New Free
ULUDAĞ KAYAK &BURSA ÇARŞI TURU GÜNÜBİRLİKKültür Turunun Keyfi Kocaelide ClubKoza Tour Değerli Misafirlerimiz sizi belirlediğimiz noktalardan aldıktan sonra Uludağ istikametine doğru yola çıkıyor ve 10:00-10.30 civarlarında Uludağ’ın eteklerinde açık büfe kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı ..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)